foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 29 březen 2021 22:40

MATEMATICKÝ KLOKAN 2021

Napsal(a)

Milé děti, žáci, studenti,

mám obrovskou radost. V současné době, kdy škola již dlouhou dobu probíhá distančně,v době, kdy spousta z vás bojuje s náročností aktuální situace, v době, kdy denně musíte plnit náročné úkoly a účastnit se on-line výuky, jsem nečekal takovou účast. Soutěže se celkem zúčastnilo 279 žáků (tj. více než polovina všech žáků školy!) ve 4 kategoriích.

Dovolím si vyhlásit  celkové vítěze jednotlivých kategorií, kteří budou mít po návratu do školy připravenou sladkou odměnu:

1) Cvrček - kategorie 2. a 3. tříd - Mašin a Medková z 2.A, Hnilicová a Oplatková ze 3.A a Černoch ze 3.B

2) Klokánek - kategorie 4. a 5. tříd - Tschakertová ze 4.B a Ledvinka z 5.A

3) Benjamín -  kategorie 6. a 7. tříd - Albrechtová z 6.A

4) Kadet - kategorie 8. a 9. tříd - Balounová z 8.B

GRATULUJEME!

 

V přílohách naleznete další výsledky - vyberte si správný soubor. Prvních 5 míst je uvedeno včetně bodového zisku, ostatní účastníci jsou již seřazeni podle pořadí, na kterém se umístili. Pokud se někdo v tabulce nenajde, je mi líto, ale práce se nám nedostala do rukou včas. Přesto i Vám děkuji za snahu.

Přečtěno: 630 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace