foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 19 prosinec 2023 09:32

Vánoční jarmark

Napsal(a)

7.prosince se vánočního jarmarku účastnila i celá 4.B. Všechno krásné k vidění i prodeji vznikalo rukama žáků a několika maminek. Přišla adventní nálada, vonělo jehličí, svařák i pečené cukroví i vánočky. Skoro Vánoce! Bylo to krásné odpoledne, které se jistě všichni užili. Naše třída určitě. 

neděle, 19 listopad 2023 16:39

Podzim v naší třídě

Napsal(a)

Letos jsme si podzimní čas a učení zpříjemnili několika povedenými akcemi - poprvé jsme se společně vypravili na výstavu do Libverdy, zdokonalili jsme si plavecké umění, Hallowen jsme oslavili na ledě, vypravili jsme se do IQ parku v Liberci, ve třídě jsme si užili dušičkové dopoledne a v rámci ekologické výchovy jsme si  připomněli  Den stromů.

pondělí, 13 listopad 2023 11:56

Výlet do Liberce - 4.třídy

Napsal(a)

7.listopadu se uskutečnil dlouho očekávaný výlet do Liberce - IQ Parku! Cesta tam i zpět v pohodlném autobuse, počasí nám přálo a co teprve všechny ty krásné atrakce uvnitř parku. Byly to pro všechny 3 krásné hodiny plné radosti, smíchu a nových poznatků. Výlet se moc vydařil. 

čtvrtek, 02 listopad 2023 10:18

Akce ve 4.B

Napsal(a)

30.října měly děti ze 4. tříd 4.lekci bruslení. Celá akce byla na téma Halloween. Děti měly masky a trenéři připravené zajímavé soutěže. Byla to krásná hodinka na ledě! K tomu jsme si ve třídě dali naše utopence a zabubnovali na bubny. Super začátek listopadu!

úterý, 17 říjen 2023 11:13

Beseda v hájovně

Napsal(a)

Říjen se přehoupl do své druhé poloviny a žáci 4.B již stihli spoustu aktivit. Skončili jsme s plaváním a začal jsme chodit na bruslit. Ve čtvrtek 12.října jsme besedovali o zvěři i přírodě s lesníkem - panem Pažoutem. Bylo to moc milé. Na závěr ještě opékání buřtíků. Dokonalý servis, moc děkujeme. A když jsme byli u těch buřtů, tak si žáci naložili ve třídě utopence. Teď musí ale všechny děti minimálně 14 dní vydržet, aby byly správně uleželé. Rádi bychom ještě 19.října šli pomoci hrabat spadané listí do ZOO Děčín. Tak hlavně, aby nám nepršelo. Držte palce!

pondělí, 18 září 2023 10:38

Výstava na Libverdě

Napsal(a)

V pátek 15. září se žáci 4.B vypravili na zemědělskou výstavu na Libverdu. Stroje, zvířata, soutěže, zelenina, ovoce, krámky se zbožím. Slunce svítilo, mnohým chutnalo a krásně prožitý den. Těšíme se na další takové.

úterý, 04 červenec 2023 11:51

Školní rok u druháčků

Napsal(a)

Školní rok se nachýlil ke konci a druháčci vzpomínají na všechny akce, kterých se v průběhu roku zúčastnili.O prvním  zářijovém víkendu se i s rodinami zapojili do orientačního běhu v Bynovci. Na Halloween přespávali ve škole, prošli si strašidelnou stezku a v noci se vypravili na zámek, kde s baterkami prozkoumávali sklepení.
Během roku žáci několikrát navštívili knihovnu, kde se jim věnovaly paní knihovnice v rámci dílny čtení, a výtvarnou dílnu, kde ze zbytkových a odpadových materiálů vytvářeli krásné a neobvyklé dekorace. Také se zúčastnili kurzu plavání, ledního bruslení a v lednu jeli na lyžařský kurz do Krkonoš.

Druháčci si užili i kulturní akce - divadelní představení ve škole, v Mostě a v Praze. Navštívili Národní zemědělské muzeum v hlavním městě a skanzen v Zubrnicích. Nechyběla ani procházka do děčínské zoo, kde děti soutěžily mezi sebou ve vědomostních a pohybových disciplínách. Povedený školní rok zakončili školou v přírodě v Pecce, kde si děti užívaly trampolínu, bazén a volný prostor ke hraní míčových her.
Všichni žáci budoucí 3. A a 3. B se už těší, jaké zážitky je čekají v novém školním roce. Na viděnou v září!

úterý, 04 červenec 2023 11:46

8.B na Malé Skále

Napsal(a)

V posledním týdnu navštívila třída 8.B Malou Skálu. Po stavbě stanů v Kempu Ostrov, jsme vyrazili na plavbu na raftech a kánoích do Dolánek. Zpět do kempu jsme se vraceli na koloběžkách. Druhý den jsme navštívili zříceninu hradu Frýdštejn a Pantheon na Malé Skále. Výlet a závěr školního roku se vydařil.

ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace