^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 06 březen 2023 17:35

Třídíme odpad

Napsal(a)

V pondělí 6. března se třeťáci zúčastnili vzdělávacího programu Tonda Obal. Hravou formou si zopakovali, kam který odpad patří, proč je důležité odpad třídit, jak nebezpečná může být skládka, co se děje ve spalovně a co znamená slovo recyklace.

sobota, 04 březen 2023 08:35

Masopustní dopoledne

Napsal(a)

V úterý 21. února jsme ve třídě tak jako každý rok slavili Masopust. Vyrobili jsme si masky, zatancovali jsme si, připomněli si tradice, ochutnali boží milosti.

pátek, 30 prosinec 2022 15:49

Vánoce 2022

Napsal(a)

Jako každý rok v předvánočním čase se na naší škole konala spousta akcí. Vše začalo vánočními trhy, na které jsme se pilně připravovali již několik týdnů předem, zařádili jsme si na vánoční diskotéce, pomohli jsme vyluštit záhadu ztracených Vánoc a protože všechno naštěstí dobře dopadlo, našli jsme pod stromečkem ve třídě spoustu hezkých dárků. A pak už ...hurá na vánoční prázdniny!

pondělí, 12 prosinec 2022 16:19

Vánoční trhy

Napsal(a)

Ve čtvrtek 8. prosince se obnovila tradice vánočních trhů a dílniček. Opravdu spousta dětí s rodiči či prarodiči si přišlo prohlédnout výrobky, které děti už měsíc předem připravovaly nebo si jednoduché vánoční dekorace vyrobit. 

pondělí, 05 prosinec 2022 16:38

Mikuláš

Napsal(a)

Jako každý rok, tak i letos k nám do třídy přišel Mikuláš, kterého doprovázeli čerti a andělé. Zlobivce pokárali, hodné děti odměnili malou sladkostí. I učení se trochu proměnilo, čeština  i matika byla plná čertů, andělů i Mikulášů, v tělocviku byla honička čertovská a minikopaná s bramborou. Prostě jsme si den super užili.

neděle, 04 prosinec 2022 16:24

Vánoce na zámku

Napsal(a)

Jak trávil Vánoce pan hrabě se svoji rodinou? Jaké dostávaly děti a jeho služebnictvo dárky? Jak zdobili na zámku stromeček? Tyto a spoustu dalších otázek zodpověděla dětem na zámku průvodkyně=toho času služebná pana hraběte. Děti si zazpívaly koledu, nakreslily vánoční přání a užily si pěkné předvánoční dopoledne.

neděle, 04 prosinec 2022 16:18

Bruslení

Napsal(a)

I letos absolvovali třeťáci kurz bruslení. Letos naskákali na led už beze strachu a bruslili parádně!

pondělí, 31 říjen 2022 16:59

Halloweenské dopoledne

Napsal(a)

Matika, čeština a hudebka trochu jinak - strašidelně, halloweensky. Takové dopoledne prožili v pondělí 31.10. třeťáci. Velký dík patří také maminkám, které napekly a nakoupily dobroty, takže se děti před každým úkolem posilnily a vše pak lehce zvládly! 

ZačátekPředchozí1234DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace