pondělí, 31 říjen 2022 16:59

Halloweenské dopoledne

Matika, čeština a hudebka trochu jinak - strašidelně, halloweensky. Takové dopoledne prožili v pondělí 31.10. třeťáci. Velký dík patří také maminkám, které napekly a nakoupily dobroty, takže se děti před každým úkolem posilnily a vše pak lehce zvládly!

pondělí, 24 říjen 2022 19:56

ZOO

Ve čtvrtek 20.října se třeťáci vypravili do děčínské ZOO. Tentokrát ale nešli pozorovat zvířátka,ale pracovat. Zapojili se do podzimního úklidu v rámci každoroční akce " Nahrabej si". Děti byly šikovné a pracovité, odměnou jim byla radost z vykonané práce a také volná vstupenka pro příští návštěvu naší krásné ZOO.

čtvrtek, 06 říjen 2022 19:09

Výlet na zámek

Ve středu 5. října se třeťáčci vypravili na krásný zámek v Ploskovicích přemoci zlého čaroděje a vysvobodit princeznu.

sobota, 03 září 2022 16:21

Zahájení školního roku 2022/2023

V krásné nové třídě jsme zahájili nový školní rok, už třetí společný. A protože se nová třída na děti moc těšila, připravila si pro ně únikovou hru. Sice se snažila uvěznit děti přes víkend ve škole, ale ti ji společnými silami a znalostmi utekly, všechny nastražené úkoly zvládly a mohly se na víkend vrátit domů. Musely ale slíbit, že zase v  pondělí přijdou.

čtvrtek, 23 červen 2022 19:56

Druháci na zámku

Ve čtvrtek 23.6. se druháčci setkali na děčínském zámku se spisovatelkou a malířkou paní Lucií Seifertovou, autorkou knížky Dějiny udatného českého národa. Zaměřili se na lovce mamutů. Poslouchali, vyráběli, prohlédli si výstavu, vyplňovali pracovní listy.

úterý, 14 červen 2022 16:12

Škola v přírodě

Nabitý program čekal na druháčky na jejich první škole v přírodě v Heřmanicích v Podještědí. Návštěva minizoo Malevil, dětské hřiště, ranní rozcvičky, diskotéka, turnaj v pexesu, bowling a hlavně sportování a celodenní pobyt venku.

středa, 01 červen 2022 15:15

Den dětí

Den dětí se letos povedl. Nejdříve si děti prohlédly unikátní remorkér Beskydy, vyzkoušely si vázání uzlů a práci s lanem. A pak už si mohly prohlížet naše město z paluby výletní lodě. Jízda trvala 50 minut, ale dětem to připadalo jako 10 minut. Ve škole jsme pak celou oslavu zakončili  výborným nanukem.

úterý, 31 květen 2022 17:49

Jarní akce

Na jaře jsme navštívili městskou knihovnu, do třídy za námi přišli kamarádi sedmáci, kteří nás seznámili se základy programování a jedno hezké dopoledne jsme prožili s lidmi různých zajímavých profesí - správcem národního parku, myslivcem, policisty, hasiči a včelařkou, kteří nám vyprávěli o svém zaměstnání.

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu