foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 29 červen 2023 16:37

Červen plný výletů

Napsal(a)

Letos jsme si  užili krásný poslední školní měsíc.Navštívili jsme děčínskou ZOO( vstupenky jsme získali za podzimní brigádu), podívali jsme se do ZOO parku v Chomutově, zařádili jsme si v hopsáriu ( to byla odměna za 3.místo v "Barevném týdnu") a nakonec jsme se vypravili do Krásné Lípy do Domu Českého Švýcarska. A protože nám přálo počasí, vyzkoušeli jsme si i venkovní výuku. 

neděle, 11 červen 2023 18:46

Škola v přírodě

Napsal(a)

29.5. vyjeli třeťáci na týden do přírody. Stejně jako vloni jsme zvolili Heřmanice v Podještědí. Užili jsme si týden naplněný spoustou her, soutěžemi, sportováním, muzikou, výborným jídlem, bowlingem a kamarádstvím.

neděle, 04 červen 2023 14:57

KVĚTEN

Napsal(a)

Měsíc květen byl plný sportování, her a soutěží.....plavání, fotbal, barevný týden ( v konkurenci celé školy jsme obsadili krásné 3.místo), soutěž " Mozek školy".

sobota, 22 duben 2023 12:06

Den Země

Napsal(a)

V pátek 21.dubna jsme si připomněli, že i naše planeta slaví svůj svátek a že je potřeba jí nejen popřát všechno nejlepší, ale že se všichni o ni musíme dobře starat a chránit jí. 

sobota, 22 duben 2023 12:00

Výlet na Karlštejn

Napsal(a)

18. dubna se třeťáci vydali na hrad Karlštejn. Počasí nám přálo, nálada byla výborná. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí od milé paní průvodkyně a taky jsme si spoustu informací pamatovali ze školy. Paní průvodkyně děti moc pochválila. 

pondělí, 06 březen 2023 17:35

Třídíme odpad

Napsal(a)

V pondělí 6. března se třeťáci zúčastnili vzdělávacího programu Tonda Obal. Hravou formou si zopakovali, kam který odpad patří, proč je důležité odpad třídit, jak nebezpečná může být skládka, co se děje ve spalovně a co znamená slovo recyklace.

sobota, 04 březen 2023 08:35

Masopustní dopoledne

Napsal(a)

V úterý 21. února jsme ve třídě tak jako každý rok slavili Masopust. Vyrobili jsme si masky, zatancovali jsme si, připomněli si tradice, ochutnali boží milosti.

pátek, 30 prosinec 2022 15:49

Vánoce 2022

Napsal(a)

Jako každý rok v předvánočním čase se na naší škole konala spousta akcí. Vše začalo vánočními trhy, na které jsme se pilně připravovali již několik týdnů předem, zařádili jsme si na vánoční diskotéce, pomohli jsme vyluštit záhadu ztracených Vánoc a protože všechno naštěstí dobře dopadlo, našli jsme pod stromečkem ve třídě spoustu hezkých dárků. A pak už ...hurá na vánoční prázdniny!

ZačátekPředchozí1234DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace