úterý, 29 červen 2021 15:40

DEN DĚTÍ

Den dětí jsme letos slavili jen spolu ve třídě. Vyučovací hodiny se nám změnily na pohádkovou, bonbónovou, popcornovou a dárečkovou. I přes všechny coronavirové překážky jsme si den užili! Když se zmírnila hygienická opatření dostaly děti ještě jeden dárek-nafukovací hrad.

úterý, 29 červen 2021 15:38

VÝLET DO MÝDLÁRNY v RŮŽOVÉ

10. června se prvňáčci vydali na svůj první společný výlet. Cestu linkovým autobusem a návštěvu mýdlárny s výrobou dárečků zvládli na 1 !!

úterý, 29 červen 2021 15:35

MOJE MAMINKA

V pátek 6. května jsme si připomněli, že budou mít maminky svátek. Povídali jsme si o tom, jaké naše maminky jsou, co mají rády, co rády dělají a vyrobili jsme jim malý dáreček.

úterý, 29 červen 2021 15:31

JÍME ZDRAVĚ

Celé jedno dopoledne jsme věnovali zdravé stravě. Žáci se seznámili se zásadami správné životosprávy , osvojili si zásady zdravé stravy a pitného režimu.

neděle, 31 leden 2021 17:26

Leden v 1.A

V lednu jsme si užili sněhu, bavilo nás stavět z Lega a hlavně jsme dostali svoje první vysvědčení!!!!

pondělí, 04 leden 2021 10:25

Roušky nám nevadí

Ať se děje, co se děje, v naší třídě se chceme nejen učit, ale taky se smát. A tak nám ani roušky nezabránily, abychom si v jeden pátek udělali „ den s ježečkem“, kdy jsme plnili podzimní úkoly, pak se naše třída proměnila v „ čertí školu“, kdy nejen žáci, ale také čertíci a čertice plnili zapeklité úkoly a poslední den před odchodem na vánoční prázdniny jsme už tradičně proměnili ve slavnostní – čtení, psaní, počítání, vyrábění- všechno už vonělo Vánocemi a po pohádce zazvonil zvoneček a pod stromečkem našel každý prvňáček malý dárek.

čtvrtek, 08 říjen 2020 14:06

JABLÍČKOVÝ DEN v 1.A

Povídání a čtení o jablíčkách, jablíčková matematika, jablíčkové tvoření, jablíčková tiskátka i jablíčková pochoutka=štrůdl – to bylo jablíčkové pondělní učení v naší třídě.