foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 24 červen 2015 02:00

Kola pro Afriku a nejenom 28 darovaných kol!

Napsal(a)

Sběrné místo na naší škole pro společnost Kola pro Afriku bylo znovu otevřeno v květnu 2015. Za pouhých 30 dní sběru bylo dárci z celého okolí věnováno 28 kol.

Víte jakých? Od úplně nejmenších pro malé děti a školáky až po kola pro dospělé. Objevila se kola sportovní, horská i cestovní. 23. 6. 2015 byla kola naložena a odvezena do Ostravy Koblova.  Žáci naší školy pro děti v Gambii připravili i šest velkých krabic plných školních pomůcek (sešitů, tužek, pastelek), přibalili dárky pro radost (samolepky, čepice a náramky). V dalších dvou krabicích byly nepoužité autolékárničky a obvazový materiál, který bude darován do gambijských nemocnic. Společně se všemi dárci z Děčína se nám opakovaně podařila krásná akce. Moc za ni všem děkujeme!!!  Těšíme se na další sběr, který je naplánovaný na jaro 2016!

Přečtěno: 2279 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace