čtvrtek, 24 listopad 2022 09:04

Končíme s bruslením

Již druhým rokem chodí děti ze 3.B bruslit pod vedením hokejových trenérů. I letos se celá akce vydařila, děti zase bruslí o něco lépe. Veliké díky.

středa, 02 listopad 2022 11:07

Halloween ve 3.B

Halloween ve 3.B jsme oslavili malým projektovým dnem. Děti vyplnily strašidelné pracovní listy, namalovaly krásné výkresy a vyzdobily třídu. Konec korunovala malá dobrá svačinka ze školního baru.

středa, 02 listopad 2022 11:07

Halloween ve 3.B

pondělí, 31 říjen 2022 16:59

Halloweenské dopoledne

Matika, čeština a hudebka trochu jinak - strašidelně, halloweensky. Takové dopoledne prožili v pondělí 31.10. třeťáci. Velký dík patří také maminkám, které napekly a nakoupily dobroty, takže se děti před každým úkolem posilnily a vše pak lehce zvládly!

pondělí, 24 říjen 2022 19:56

ZOO

Ve čtvrtek 20.října se třeťáci vypravili do děčínské ZOO. Tentokrát ale nešli pozorovat zvířátka,ale pracovat. Zapojili se do podzimního úklidu v rámci každoroční akce " Nahrabej si". Děti byly šikovné a pracovité, odměnou jim byla radost z vykonané práce a také volná vstupenka pro příští návštěvu naší krásné ZOO.

úterý, 11 říjen 2022 10:46

Ploskovice

Žáci 3.tříd využili pěkného podzimu pro výlet do Ploskovic. Děti si v zahradě zahrály na skřítky, kteří museli osvobodit nešťastnou sestru zlého pána snů. Jak jinak, než plněním úkolů. Počasí nám přálo, hra byla pěkná, zámek a park krásný. Tak už jenom ty krásné sny!

čtvrtek, 06 říjen 2022 19:09

Výlet na zámek

Ve středu 5. října se třeťáčci vypravili na krásný zámek v Ploskovicích přemoci zlého čaroděje a vysvobodit princeznu.

čtvrtek, 22 září 2022 12:54

Libverda

Vvyužili jsmr možnosti navštívit výstavu v Libverdě. Děti viděly nejen ovoce, zeleninu, ale i hospodářská zvířata. Den se vydařil.

čtvrtek, 22 září 2022 12:45

Začátek školního roku

Tak nám po prázdninách zase přišlo září. Abychom si ten nástup do školy trochu odlehčili, zašli jsme si k labutím, pozorovali je i nakrmili. Pak jsme si udělali návštěvu knihovny, setkali se zde s pravou paní spisovatelkou Danielou Krolupperovou, která nám vyprávěla, jak vznikají její knihy. Povídání bylo zajímavé, hned jsme si jednu z jejích knížek společně přečetli. Pokud počasí dovolí, zajdeme ještě na výstavu do Libverdy. Chceme se podívat na zeleninu, ovoce, ale i hospodářská zvířata. A než se nadějeme, září bude za námi. Tak snad nám to všechno vyjde!

sobota, 03 září 2022 16:21

Zahájení školního roku 2022/2023

V krásné nové třídě jsme zahájili nový školní rok, už třetí společný. A protože se nová třída na děti moc těšila, připravila si pro ně únikovou hru. Sice se snažila uvěznit děti přes víkend ve škole, ale ti ji společnými silami a znalostmi utekly, všechny nastražené úkoly zvládly a mohly se na víkend vrátit domů. Musely ale slíbit, že zase v  pondělí přijdou.

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu