pondělí, 22 leden 2024 08:40

Projekt DIGITALIZUJEME ŠKOLU

úterý, 31 říjen 2023 19:22

Projekt „Spolu to dokážeme OP JAK“

úterý, 31 říjen 2023 14:44

Projekt Průša pro školy

Ve školním roce 2021/2022 jsme se přihlásili do projektu Průša pro školy. Jeden zástupce pedagogů za první a jeden zástupce za druhý stupeň prošli proškolením na 3D tiskárnu Prusa Mini+ a navštívili sídlo Prusa Research, což byl obrovský zážitek. 3D tiskárnu máme nyní zapůjčenou a pokračujeme v projektu, aby tiskárna mohla i dále sloužit žákům naší školy.

středa, 18 říjen 2023 09:11

Projekt Euro region Elbe Labe

Vzdělávání žáků v oblasti vzájemných vztahů, kultury a historie příhraničních oblastí.

ZŠ Tyrše se účastní pilotního projektu „Mít kuráž“, testování v programu pro získávání občanské odvahy.

Financováno EU. Partneři projektu jsou UJEP UL a TU Dresden. Projekt je zaměřen na podporu přeshraniční spolupráce mezi Saskem a ČR.

středa, 18 říjen 2023 08:58

Projekt O2 Chytrá škola

O2 Chytrá škola je projekt Nadace O2, který si klade za cíl naučit děti, rodiče a učitele jak správně využívat technologie a být přitom v bezpečí na internetu.

Nadační příspěvek 68 600 Kč může škola využít:

(a) na tvorbu nových předmětů/kurzů zaměřených na podporu e-bezpečí a digitální gramotnosti, na inovaci předmětů/kurzů stávajících nebo na zavádění a rozvoj online výuky,

(b) na realizaci projektů využívajících IT nástroje, tj. realizaci dlouhodobých či krátkodobých projektů a projektových dnů a aktivit využívajících projektovou metodu,