^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 24 listopad 2022 09:04

Končíme s bruslením

Napsal(a)

Již druhým rokem chodí děti ze 3.B bruslit pod vedením hokejových trenérů. I letos se celá akce vydařila, děti zase bruslí o něco lépe. Veliké díky.

středa, 02 listopad 2022 11:07

Halloween ve 3.B

Napsal(a)

Halloween ve 3.B jsme oslavili malým projektovým dnem. Děti vyplnily strašidelné pracovní listy, namalovaly krásné výkresy a vyzdobily třídu. Konec korunovala malá dobrá svačinka ze školního baru.

středa, 02 listopad 2022 11:07

Halloween ve 3.B

Napsal(a)

Halloween ve 3.B jsme oslavili malým projektovým dnem. Děti vyplnily strašidelné pracovní listy, namalovaly krásné výkresy a vyzdobily třídu. Konec korunovala malá dobrá svačinka ze školního baru.

úterý, 11 říjen 2022 10:46

Ploskovice

Napsal(a)

Žáci 3.tříd využili pěkného podzimu pro výlet do Ploskovic. Děti si v zahradě zahrály na skřítky, kteří museli osvobodit nešťastnou sestru zlého pána snů. Jak jinak, než plněním úkolů. Počasí nám přálo, hra byla pěkná, zámek a park krásný. Tak už jenom ty krásné sny! 

čtvrtek, 22 září 2022 12:54

Libverda

Napsal(a)

Vvyužili jsmr možnosti navštívit výstavu v Libverdě. Děti viděly nejen ovoce, zeleninu, ale i hospodářská zvířata. Den se vydařil.

čtvrtek, 22 září 2022 12:45

Začátek školního roku

Napsal(a)

Tak nám po prázdninách zase přišlo září. Abychom si ten nástup do školy trochu odlehčili, zašli jsme si k labutím, pozorovali je i nakrmili. Pak jsme si udělali návštěvu knihovny, setkali se zde s pravou paní spisovatelkou Danielou Krolupperovou, která nám vyprávěla, jak vznikají její knihy. Povídání bylo zajímavé, hned jsme si jednu z jejích knížek společně přečetli. Pokud počasí dovolí, zajdeme ještě na výstavu do Libverdy. Chceme se podívat na zeleninu, ovoce, ale i hospodářská zvířata. A než se nadějeme, září bude za námi. Tak snad nám to všechno vyjde!

středa, 22 červen 2022 11:22

Škola v přírodě v Heřmanicích

Napsal(a)

Hned ve druhém týdnu června vyjely druhé třídy do školy v přírodě. Areál v Heřmanicích byl k tomu jako stvořený. Skvělé ubytování, strava, hřiště, bazén, bowling. Všude kolem nás milí lidé. Stihli jsme i výlet na Malevil, prošli jsme zoo, zahráli si na prolézačkách, zhoupli se na houpačkách a postavili hned několik staveb z písku. I to počasí nám přálo. Zkrátka celé se to moc povedlo!

úterý, 14 červen 2022 16:34

Dětský den ve 2. B

Napsal(a)

Děti oslavily svůj svátek letos netradičně. Na Smetanově nábřeží pro ně byla připravena prohlídka tažné lodě Beskydy, hrály si s uzly a lany. Poté jsme se všichni přesunuli na parník Bohemia, který s námi uskutečnil hodinovou jízdu po Labi. Slunce svítilo, vlny šplouchaly, pohoda.

Druhý den jsme si společně upekli palačinky s marmeládou, všichni byli moc šikovní. Den jsme oslavili ještě malým nanukem, prostě krása. Více takových pohodových dnů.

ZačátekPředchozí12DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace