Vážení rodiče,

od 23. 3. 2021 jsme pro Vás a Vaše děti připravili "Jarní stezku", která bude mít začátek u školní družiny, dále bude pokračovat kolem školního hřiště až do lesního parku, průběžně budete plnit různé úkoly. S sebou si vezměte papír, tužku a samozřejmě dobrou náladu. Papír se splněnými úkoly máte možnost přinést každý pracovní den od 14.00 do 16.00 hodin do školní družiny, kde děti obdrží zaslouženou odměnu. Přejeme Vám příjemnou procházku zpestřenou úkoly s jarní tématikou a písničkou (odkaz níže).

čtvrtek, 04 únor 2021 18:59

Jak se máme ve školní družině?

I přes velmí těžké období, kdy musíme dodržovat stanovená pravidla daná vládním nařízením, se všechny paní vychovatelky snaží připravit pro děti v rámci možností co nejpestřejší program. V naší fotogalerii se můžete podívat, co vše děti vyrábějí, jak si hrají a také jak si užívají letošní bohaté sněhové nadílky.

Vážení rodiče, o vánočních prázdninách 23., 28., 29., 30. a 31. 12. 2020 bude naše školní družina v provozu. Máte-li zájem o umístění Vašeho dítěte, dejte vědět kterékoliv paní vychovatelce nejpozději do středy 16. 12. 2020. Děkujeme za spolupráci!

vychovatelky ŠD

pátek, 28 únor 2020 08:02

Zimní tvoření

Letošní zima nám zatím nedala možnost postavit si venku sněhuláka, tak jsme si je aspoň ve školní družině spolu s dalšími výrobky se zimní tématikou vyráběli. Přesto stále věříme, že se nám to ještě podaří a třeba v březnu si sněhuláka postavíme a na sněhu pořádně zařádíme.

pátek, 14 únor 2020 12:28

Masopust

V úterý 11. února se ve školní družině konal Masopust. Nejdříve jsme si s dětmi popovídali o významu slova Masopust, kdy začíná a končí, jaké jsou zvyky a tradice s ním spojené. Pak jsme se převlékli do kostýmů. Masopustní průvod prošel celou školou a nakonec došel do školní jídelny, kde nám naše hodné paní kuchařky připravily pravou masopustní tabuli z dobrot, které si děti přinesly. Tímto moc děkujeme všem rodičům za koláčky, buchty, boží milosti, bábovky, záviny, ale i klobásky, šneky z listového těsta, pečivo, ovoce a další sladkosti. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to dětem nejen slušelo, ale jak jim i chutnalo.

sobota, 01 únor 2020 08:09

Odpoledne s pohádkou

Středeční odpoledne 29. ledna bylo pro děti ze školní družiny doslova pohádkové, protože si prvňáčci z 1. A společně s třeťáky zahráli pohádku Boudo, budko... A že se jim to skutečně povedlo, můžete posoudit sami.

pátek, 31 leden 2020 10:05

Opičí dráha v malé tělocvičně

V úterý 28. ledna si pro děti z druhých tříd naplánovaly paní vychovatelky trošku pohybu. A tak se společně  přesunuly do malé tělocvičny, kde jim připravily Opičí dráhu, kterou si děti postupně prošly. Dětem se sportování moc líbilo a už se těší na příště.

neděle, 12 leden 2020 19:28

Břichomluvec s Matýskem

První letošní akcí školní družiny byla minulý týden návštěva pana Zdeňka Polácha - břichomluvce, který k nám zavítal s Matýskem a také s papouškem. Jejich vystoupení bylo doslova dechberoucí a úžasné, dětem se opravdu moc líbilo. Budeme rádi, když k nám ještě někdy zavítají. Malá ukázka pro Vás ve fotogalerii.