úterý, 19 prosinec 2023 09:32

Vánoční jarmark

7.prosince se vánočního jarmarku účastnila i celá 4.B. Všechno krásné k vidění i prodeji vznikalo rukama žáků a několika maminek. Přišla adventní nálada, vonělo jehličí, svařák i pečené cukroví i vánočky. Skoro Vánoce! Bylo to krásné odpoledne, které se jistě všichni užili. Naše třída určitě.

neděle, 19 listopad 2023 16:39

Podzim v naší třídě

Letos jsme si podzimní čas a učení zpříjemnili několika povedenými akcemi - poprvé jsme se společně vypravili na výstavu do Libverdy, zdokonalili jsme si plavecké umění, Hallowen jsme oslavili na ledě, vypravili jsme se do IQ parku v Liberci, ve třídě jsme si užili dušičkové dopoledne a v rámci ekologické výchovy jsme si  připomněli  Den stromů.

pondělí, 13 listopad 2023 11:56

Výlet do Liberce - 4.třídy

7.listopadu se uskutečnil dlouho očekávaný výlet do Liberce - IQ Parku! Cesta tam i zpět v pohodlném autobuse, počasí nám přálo a co teprve všechny ty krásné atrakce uvnitř parku. Byly to pro všechny 3 krásné hodiny plné radosti, smíchu a nových poznatků. Výlet se moc vydařil.

čtvrtek, 02 listopad 2023 10:18

Akce ve 4.B

30.října měly děti ze 4. tříd 4.lekci bruslení. Celá akce byla na téma Halloween. Děti měly masky a trenéři připravené zajímavé soutěže. Byla to krásná hodinka na ledě! K tomu jsme si ve třídě dali naše utopence a zabubnovali na bubny. Super začátek listopadu!

úterý, 17 říjen 2023 11:13

Beseda v hájovně

Říjen se přehoupl do své druhé poloviny a žáci 4.B již stihli spoustu aktivit. Skončili jsme s plaváním a začal jsme chodit na bruslit. Ve čtvrtek 12.října jsme besedovali o zvěři i přírodě s lesníkem - panem Pažoutem. Bylo to moc milé. Na závěr ještě opékání buřtíků. Dokonalý servis, moc děkujeme. A když jsme byli u těch buřtů, tak si žáci naložili ve třídě utopence. Teď musí ale všechny děti minimálně 14 dní vydržet, aby byly správně uleželé. Rádi bychom ještě 19.října šli pomoci hrabat spadané listí do ZOO Děčín. Tak hlavně, aby nám nepršelo. Držte palce!

pondělí, 18 září 2023 10:38

Výstava na Libverdě

V pátek 15. září se žáci 4.B vypravili na zemědělskou výstavu na Libverdu. Stroje, zvířata, soutěže, zelenina, ovoce, krámky se zbožím. Slunce svítilo, mnohým chutnalo a krásně prožitý den. Těšíme se na další takové.