foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 17 říjen 2023 11:13

Beseda v hájovně

Napsal(a)

Říjen se přehoupl do své druhé poloviny a žáci 4.B již stihli spoustu aktivit. Skončili jsme s plaváním a začal jsme chodit na bruslit. Ve čtvrtek 12.října jsme besedovali o zvěři i přírodě s lesníkem - panem Pažoutem. Bylo to moc milé. Na závěr ještě opékání buřtíků. Dokonalý servis, moc děkujeme. A když jsme byli u těch buřtů, tak si žáci naložili ve třídě utopence. Teď musí ale všechny děti minimálně 14 dní vydržet, aby byly správně uleželé. Rádi bychom ještě 19.října šli pomoci hrabat spadané listí do ZOO Děčín. Tak hlavně, aby nám nepršelo. Držte palce!

Přečtěno: 85 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace