^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 22 červen 2022 11:22

Škola v přírodě v Heřmanicích

Napsal(a)

Hned ve druhém týdnu června vyjely druhé třídy do školy v přírodě. Areál v Heřmanicích byl k tomu jako stvořený. Skvělé ubytování, strava, hřiště, bazén, bowling. Všude kolem nás milí lidé. Stihli jsme i výlet na Malevil, prošli jsme zoo, zahráli si na prolézačkách, zhoupli se na houpačkách a postavili hned několik staveb z písku. I to počasí nám přálo. Zkrátka celé se to moc povedlo!

úterý, 14 červen 2022 16:34

Dětský den ve 2. B

Napsal(a)

Děti oslavily svůj svátek letos netradičně. Na Smetanově nábřeží pro ně byla připravena prohlídka tažné lodě Beskydy, hrály si s uzly a lany. Poté jsme se všichni přesunuli na parník Bohemia, který s námi uskutečnil hodinovou jízdu po Labi. Slunce svítilo, vlny šplouchaly, pohoda.

Druhý den jsme si společně upekli palačinky s marmeládou, všichni byli moc šikovní. Den jsme oslavili ještě malým nanukem, prostě krása. Více takových pohodových dnů.

neděle, 08 květen 2022 13:24

Návštěva knihovny

Napsal(a)

V pátek, koncem dubna, se žáci 2. B konečně dostali na návštěvu Městské knihovny Děčín. Prohlédli si všechny prostory dětského oddělení, seznámili se s tvorbou vybraných spisovatelů, osahali si knihy.

Průvodcem jim byla jedna z paní knihovnic, která je zasvětila i do možnosti výpůjček.

Dětem se akce moc líbila a mnohé z nich se jistě do knihovny vrátí.

úterý, 04 leden 2022 09:45

Vánoce u druháků

Napsal(a)

Tak se děti konečně dočkaly. Do 2.B přiletěl ve středu se svojí nadílkou Ježíšek.

Dárek byl krásný, jak je vidět na fotografiích.

Ochutnali jsme všechno cukroví, zazpívali si koledy a už jen vydržet to čekání do pátku….

pondělí, 13 prosinec 2021 10:16

Druháci na bruslích

Napsal(a)

Tak se nám listopad překulil v prosinec a pro žáky 2. B tak skončily lekce bruslení. Byli skvělí nejen trenéři, ale i všichni, kdo se na brusle postavili. Děti byly nadšené výukou, velmi se snažily a zdokonalily. Rodičům se jistě jejich děti na ledě také moc líbily. Dík patří všem, kteří nám pomohli tuto akci uskutečnit.

Abychom nelenošili, nazdobili jsme hned na začátku prosince perníčky i vánoční stromek. Tím jsme se naladili na blížící se Vánoce. V pátek se objevil Mikuláš s doprovodem, trochu zatrnulo i těm největším hrdinům. Děti mu zazpívaly, zarecitovaly a byly za to odměněny.

Teď už jen dopis Ježíškovi a může to vše vypuknout…

J.N.

pondělí, 20 září 2021 10:31

Čokoládovna

Napsal(a)

V pondělí 13. září vyrazili žáci 2. B do Šestajovic. Cílem byla místní čokoládovna. Děti se seznámily s výrobou čokolády, zkusily si vyrobit vlastní tabulku, užily si místní malé zoo. Exkurzi korunoval místní obchůdek a jeho nabídka. Výlet se opravdu podařil.

čtvrtek, 08 říjen 2020 14:01

Jablíčkový den v 1.B

Napsal(a)

V úterý 6. října si v 1.B užili všichni JABLÍČKOVÝ DEN. Opravdu nám všem stačilo 1 jablko a s ním jsme zvládli úplně všechno. Český jazyk, matematiku, tělocvik, hudební i výtvarnou výchovu a pracovní vyučování. A protože se dětem den moc líbil a vydařil, brzy si něco podobného zase zopakujeme.

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace