foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Ivana Rezková

Ivana Rezková

neděle, 19 listopad 2023 16:39

Podzim v naší třídě

Letos jsme si podzimní čas a učení zpříjemnili několika povedenými akcemi - poprvé jsme se společně vypravili na výstavu do Libverdy, zdokonalili jsme si plavecké umění, Hallowen jsme oslavili na ledě, vypravili jsme se do IQ parku v Liberci, ve třídě jsme si užili dušičkové dopoledne a v rámci ekologické výchovy jsme si  připomněli  Den stromů.

čtvrtek, 29 červen 2023 16:37

Červen plný výletů

Letos jsme si  užili krásný poslední školní měsíc.Navštívili jsme děčínskou ZOO( vstupenky jsme získali za podzimní brigádu), podívali jsme se do ZOO parku v Chomutově, zařádili jsme si v hopsáriu ( to byla odměna za 3.místo v "Barevném týdnu") a nakonec jsme se vypravili do Krásné Lípy do Domu Českého Švýcarska. A protože nám přálo počasí, vyzkoušeli jsme si i venkovní výuku. 

neděle, 11 červen 2023 18:46

Škola v přírodě

29.5. vyjeli třeťáci na týden do přírody. Stejně jako vloni jsme zvolili Heřmanice v Podještědí. Užili jsme si týden naplněný spoustou her, soutěžemi, sportováním, muzikou, výborným jídlem, bowlingem a kamarádstvím.

neděle, 04 červen 2023 14:57

KVĚTEN

Měsíc květen byl plný sportování, her a soutěží.....plavání, fotbal, barevný týden ( v konkurenci celé školy jsme obsadili krásné 3.místo), soutěž " Mozek školy".

sobota, 22 duben 2023 12:06

Den Země

V pátek 21.dubna jsme si připomněli, že i naše planeta slaví svůj svátek a že je potřeba jí nejen popřát všechno nejlepší, ale že se všichni o ni musíme dobře starat a chránit jí. 

sobota, 22 duben 2023 12:00

Výlet na Karlštejn

18. dubna se třeťáci vydali na hrad Karlštejn. Počasí nám přálo, nálada byla výborná. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí od milé paní průvodkyně a taky jsme si spoustu informací pamatovali ze školy. Paní průvodkyně děti moc pochválila. 

pondělí, 06 březen 2023 17:35

Třídíme odpad

V pondělí 6. března se třeťáci zúčastnili vzdělávacího programu Tonda Obal. Hravou formou si zopakovali, kam který odpad patří, proč je důležité odpad třídit, jak nebezpečná může být skládka, co se děje ve spalovně a co znamená slovo recyklace.

sobota, 04 březen 2023 08:35

Masopustní dopoledne

V úterý 21. února jsme ve třídě tak jako každý rok slavili Masopust. Vyrobili jsme si masky, zatancovali jsme si, připomněli si tradice, ochutnali boží milosti.

pátek, 30 prosinec 2022 15:49

Vánoce 2022

Jako každý rok v předvánočním čase se na naší škole konala spousta akcí. Vše začalo vánočními trhy, na které jsme se pilně připravovali již několik týdnů předem, zařádili jsme si na vánoční diskotéce, pomohli jsme vyluštit záhadu ztracených Vánoc a protože všechno naštěstí dobře dopadlo, našli jsme pod stromečkem ve třídě spoustu hezkých dárků. A pak už ...hurá na vánoční prázdniny!

pondělí, 12 prosinec 2022 16:19

Vánoční trhy

Ve čtvrtek 8. prosince se obnovila tradice vánočních trhů a dílniček. Opravdu spousta dětí s rodiči či prarodiči si přišlo prohlédnout výrobky, které děti už měsíc předem připravovaly nebo si jednoduché vánoční dekorace vyrobit. 

pondělí, 05 prosinec 2022 16:38

Mikuláš

Jako každý rok, tak i letos k nám do třídy přišel Mikuláš, kterého doprovázeli čerti a andělé. Zlobivce pokárali, hodné děti odměnili malou sladkostí. I učení se trochu proměnilo, čeština  i matika byla plná čertů, andělů i Mikulášů, v tělocviku byla honička čertovská a minikopaná s bramborou. Prostě jsme si den super užili.

neděle, 04 prosinec 2022 16:24

Vánoce na zámku

Jak trávil Vánoce pan hrabě se svoji rodinou? Jaké dostávaly děti a jeho služebnictvo dárky? Jak zdobili na zámku stromeček? Tyto a spoustu dalších otázek zodpověděla dětem na zámku průvodkyně=toho času služebná pana hraběte. Děti si zazpívaly koledu, nakreslily vánoční přání a užily si pěkné předvánoční dopoledne.

neděle, 04 prosinec 2022 16:18

Bruslení

I letos absolvovali třeťáci kurz bruslení. Letos naskákali na led už beze strachu a bruslili parádně!

pondělí, 31 říjen 2022 16:59

Halloweenské dopoledne

Matika, čeština a hudebka trochu jinak - strašidelně, halloweensky. Takové dopoledne prožili v pondělí 31.10. třeťáci. Velký dík patří také maminkám, které napekly a nakoupily dobroty, takže se děti před každým úkolem posilnily a vše pak lehce zvládly! 

pondělí, 24 říjen 2022 19:56

ZOO

Ve čtvrtek 20.října se třeťáci vypravili do děčínské ZOO. Tentokrát ale nešli pozorovat zvířátka,ale pracovat. Zapojili se do podzimního úklidu v rámci každoroční akce " Nahrabej si". Děti byly šikovné a pracovité, odměnou jim byla radost z vykonané práce a také volná vstupenka pro příští návštěvu naší krásné ZOO.

čtvrtek, 06 říjen 2022 19:09

Výlet na zámek

Ve středu 5. října se třeťáčci vypravili na krásný zámek v Ploskovicích přemoci zlého čaroděje a vysvobodit princeznu. 

sobota, 03 září 2022 16:21

Zahájení školního roku 2022/2023

V krásné nové třídě jsme zahájili nový školní rok, už třetí společný. A protože se nová třída na děti moc těšila, připravila si pro ně únikovou hru. Sice se snažila uvěznit děti přes víkend ve škole, ale ti ji společnými silami a znalostmi utekly, všechny nastražené úkoly zvládly a mohly se na víkend vrátit domů. Musely ale slíbit, že zase v  pondělí přijdou.

čtvrtek, 23 červen 2022 19:56

Druháci na zámku

Ve čtvrtek 23.6. se druháčci setkali na děčínském zámku se spisovatelkou a malířkou paní Lucií Seifertovou, autorkou knížky Dějiny udatného českého národa. Zaměřili se na lovce mamutů. Poslouchali, vyráběli, prohlédli si výstavu, vyplňovali pracovní listy. 

úterý, 14 červen 2022 16:12

Škola v přírodě

Nabitý program čekal na druháčky na jejich první škole v přírodě v Heřmanicích v Podještědí. Návštěva minizoo Malevil, dětské hřiště, ranní rozcvičky, diskotéka, turnaj v pexesu, bowling a hlavně sportování a celodenní pobyt venku.

středa, 01 červen 2022 15:15

Den dětí

Den dětí se letos povedl. Nejdříve si děti prohlédly unikátní remorkér Beskydy, vyzkoušely si vázání uzlů a práci s lanem. A pak už si mohly prohlížet naše město z paluby výletní lodě. Jízda trvala 50 minut, ale dětem to připadalo jako 10 minut. Ve škole jsme pak celou oslavu zakončili  výborným nanukem.

úterý, 31 květen 2022 17:49

Jarní akce

Na jaře jsme navštívili městskou knihovnu, do třídy za námi přišli kamarádi sedmáci, kteří nás seznámili se základy programování a jedno hezké dopoledne jsme prožili s lidmi různých zajímavých profesí - správcem národního parku, myslivcem, policisty, hasiči a včelařkou, kteří nám vyprávěli o svém zaměstnání.

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace