foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pátek, 30 prosinec 2022 15:49

Vánoce 2022

Napsal(a)

Jako každý rok v předvánočním čase se na naší škole konala spousta akcí. Vše začalo vánočními trhy, na které jsme se pilně připravovali již několik týdnů předem, zařádili jsme si na vánoční diskotéce, pomohli jsme vyluštit záhadu ztracených Vánoc a protože všechno naštěstí dobře dopadlo, našli jsme pod stromečkem ve třídě spoustu hezkých dárků. A pak už ...hurá na vánoční prázdniny!

Přečtěno: 167 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace