úterý, 22 únor 2011 01:00

Pracovní listy Naučná stezka pod Kvádrberkem

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín otevřela ve spolupráci s Magistrátem města Děčín v dubnu 2009 Naučnou stezku pod Kvádrberkem, která se stala vítaným obohacením lesního parku. Za dobu její existence prošla stezku dlouhá řada návštěvníku nejen z Děčína, ale i širokého okolí. Tím ale projekt naučné stezky zdaleka neskončil. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše ve spolupráci s Ekocentrem Magistrátu města Děčín připravila pracovní listy, které se přímo vztahují k naučné stezce. Ostatní školy a široká veřejnost tak mohou zpestřit svou návštěvu naučné stezky zpracováváním pracovních listů. Vedle příjemně stráveného času v lesním parku si tak mohou zároveň ověřit své znalosti z oblasti flory, fauny a historie Naučné stezky pod Kvádrberkem.  Pracovní listy připravil kolektiv pedagogů ZŠ Dr. Miroslava Tyrše v čele s paní učitelkou Mgr. Ludmilou Svobodovou, která byla i hlavní organizátorkou vzniku Naučné stezky pod Kvádrberkem. Pracovní listy jsou volně ke stažení na webových stránkách ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín www.zstyrs.cz, případně je lze získat přímo v ZŠ Dr. Miroslava Tyrše.

V přílohách článku naleznete pracovní listy, které jsou ve formátu pro tisk (vysoké rozlišení) a pro rychlejší otevření na webu (menší rozlišení).

Verze pro web:

Pracovní listy pro I. stupeň základních škol – úvod - uvod_PL_1stupen_web.pdf
Pracovní listy pro 1. ročník - PL_1stupen_1rocnik_web.pdf
Pracovní listy pro 2. a 3. ročník - PL_1stupen_2a3rocnik_web.pdf
Pracovní listy pro 4. a 5. ročník - PL_1st_4a5rocnik_web.pdf
Řešení úloh pracovních listů pro I. stupeň základních škol - reseni_1stupen_web.pdf
Pracovní listy pro II. stupeň základních škol a víceletá gymnázia – úvod - uvod_PL_2st_web.pdf
Část historická - PL_historie_2st_web.pdf
Část botanická - PL_botanika_2st_web.pdf
Část zoologická - PL_zoologie_2st_web.pdf
Hraj si a zkoumej (praktická část) - PL_zkoumej_2st_web.pdf
Řešení úloh pracovních listů pro II. stupeň základních škol a víceletá gymnázia - reseni_2stupen_web.pdf