foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 04 červen 2024 15:28

Kuchařská soutěž byla jednohubková

Napsal(a)

Třetí ročník Kuchařské soutěže měl téma Jednohubky. I přes počáteční nevýrazné tempo a nerozhodnost ve výběru dokázaly kuchařské týmy vyčarovat chutné a originální chuťovky. Vážená porota v čele s panem ředitelem, který mezi sousty pokládal záludné otázky, se shodla na vítězství týmu Mývalů. Ti se svými lososovými motýlky přes značnou konkurenci dolétli na nejvyšší stupeň. Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme za vývážený chuťový zážitek.

Přečtěno: 75 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace