foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 30 květen 2024 10:35

Projekt Děčín je kreativní a boží finišuje

Napsal(a)

Během dubna a května jsme s žáky pilně tvořili komiksové příběhy, které budou použity při závěrečné prezentaci. Bylo překvapivé, kolik výtvarného nadání a fantazie v sobě objevili žáci, kteří běžně téměř nekreslí. Díky tomu vznikly úžasné práce, které navíc naplnily hlavní myšlenku projektu, tedy že nezáleží na výsledku, ale na prožitku při tvoření. Koncem června je naplánované slavnostní uzavření projektu, a to venkovním festivalem v zámeckých zahradách. Děkujeme všem školákům, kteří se na zábavné a záslužné práci podíleli (oba páté ročníky + 7. A).

Přečtěno: 52 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace