foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 05 březen 2023 10:54

Kommen Sie für einen Spaziergang durch Tetschen...

Napsal(a)

Dne 17. 2. 2023 jsme se v rámci hodin výtvarné výchovy a němčiny vydali s 8. C na procházku historickým Děčínem. Žáci se seznámili s vybranými objekty, u ktrerých zkoumali akchitektonický původ. V duchu projektového vyučování školáci doplňovali pracovní list, který byl zčásti v německém jazyce. Procházka byla velmi hravá, neboť partička kolem Lukýňa cestou objevila gumového ježka, který nás doprovázel až na zámek. Tam jsme spočinuli v oblíbené kavárně, kde bylo odměnou veliké kakao se šlehačkou.

Přečtěno: 174 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace