foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 31 leden 2022 10:09

Výtvarná soutěž zná vítěze...

Napsal(a)

Během podzimních měsíců byla na naší škole vyhlášena výtvarná soutěž. Žáci si ve svých pracích mohli vybrat z různých témat - Co se děje pod zemí ?, Moje nejoblíbenější hračka, Let do vesmíru... Do soutěže se nakonec přihlásilo velké množství dětí se svými výtvory, ze kterých bylo nelehké vybrat vítěze. Mezi druhostupňovými žáky nenašli konkurenci Josef Mrva z 8. A, Jan Křesálek z 8. B a Tomáš Truněček ze 7. C. Mezi menšími dětmi se na 1. místě v dané kategorii umístila Terezka Svobodová z 2. A, Janička Bicencová a Terezka Hrčková (obě ze 3. A). Na druhých místech skončili Sofinka Hubáčková z 1. A, Stázka Bromová ze 3. B a Viktor Kratochvíl ze 3. B. Bronzovou příčku obsadili Vojta Bendásek z 2. A, Kuba Černoch ze 4. B a Ondra Hanuš ze 2. B. V konečném hodnocení udělila porota také několik pochval za účast. Všichni si odnesli pěkné ceny a odměnou pro šikovné výtvarníky je určitě i skutečnost, že nejlepší práce jsou vystavené v dětském oddělení v knihovně. Těšíme se na Vás v další soutěži, kterou připravujeme na jarní měsíce. Bude tentokrát na téma : "Ukaž, co dokážeš vyrobit..."  

Přečtěno: 323 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace