foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 23 leden 2022 18:42

Boomwhackers v hodinách hudební výchovy

Napsal(a)

Naše škola zakoupila pro výuku hudební výchovy sady Boomwhackers. Jedná se o perkusní nástroj, který se skládá z plastových trubek různé barvy a délky. Díky tomu perkuse vydávají různě vysoké tóny. Tento nástroj je unikátní v tom, že ho mohou použít prakticky všichni žáci hned - bez rozdílu hudebního nadání. Každý z žáků přistupuje k nástroji po svém, neboť perkuse vydávají zvuk na velké části povrchů, včetně lidského těla. Nejen koledy si kolem Vánoc zahrála třída 8. B, která patří k největším hudebním nadšencům. 

Přečtěno: 311 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace