úterý, 20 duben 2021 11:26

Testování uchazečů o studium na SŠ

Vážení rodiče a uchazeči o středoškolské studium,

podmínkou pro umožnění účasti žáka na přijímacích zkouškách je negativní test a žádné příznaky onemocnění COVID-19.

Pro přijímací zkoušky na střední školy platí mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, které vyžaduje pro účast na přijímacích zkouškách doložení potvrzení o negativním výsledku testu na COVID19, který není starší 7 dní.

Testování na onemocnění COVID-19 uchazečům o vzdělávání ve střední škole (SŠ), kteří jsou žáky základní školy (ZŠ), má povinnost umožnit ZŠ, ve které se vzdělávají, a to i v případně situace, kdy výuka probíhá distančně. Příslušná ZŠ vydá potvrzení, které bude dokladem o provedení testu.

Testování proběhne na naší škole v tyto dny:

pro 9.A, 9.B ve středu 28. 4. 2021 od 9.00 do 12.00 v učebně 6.C,

Žáci 5.A budou testováni společně s celou třídou v pondělí 3. 5. 2021 (pouze si vyzvednou potvrzení).

Žáci 5. B budou testováni společně s celou třídou ve čtvrtek 29. 4. 2021 (pouze si vyzvednou potvrzení).

Více informací naleznete v příloze článku.