foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 12 prosinec 2023 07:38

Okrskové florbalové finále úspěšné

Napsal(a)

V minulých týdnech se konala okrsková kola florbalových turnajů pro 6. - 7. třídu a 8. - 9. třídu. Naše škola v nich dominovala a po zásluze si vystřílela postup z 1. místa v obou kategoriích. Finálové kolo je výrazně těžší a turnaj se odehraje 15. 12. O jediné postupové místo na kraj ,,se poperou´´ 4 nejlepší školy z celého děčínského okresu (ZŠ Březová, ZŠ Varnsdorf, ZŠ Kamenická, ZŠ Tyrše). Ve starší kategorii jsou to jen 3 týmy (ZŠ Březová, ZŠ Tyrše, ZŠ Kamenická). Finálové kolo letos bude opravdu vyrovnané a každý tým může postoupit na kraj.

Ing. Tomáš Štěpánek

Přečtěno: 91 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace