foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 08 listopad 2021 12:04

Pythagoriáda 2021

Napsal(a)

Dne 2.11.2021 proběhlo školní kolo matematické soutěže "Pythagoriáda 2021".

Mezi úspěšnými řešiteli jsou pouze žáci 6. a 8. ročníků, ostatním účastníkům se, bohužel, nezadařilo. I přesto všem soutěžícím za snahu děkujeme a úspěšným řešitelům držíme palce v okresním kole, které se bude konat on-line, až jej zadavatel soutěže vyhlásí.

V příloze si můžete prohlédnout výsledkovou listninu a zadání i s řešením. Kdo má chuť, může si tak práci vyzkoušet. Zadání pro 8. a 9. ročníky doporučuji vyzkoušet všem žákům devátých ročníků jako procvičení k přijímacím zkouškám.

Přečtěno: 389 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace