neděle, 23 červen 2024 09:21

BLÁZNIVÝ TÝDEN byl úspěšný

V týdnu od 10. do 14.6. se na prvním stupni odehrál BLÁZNIVÝ TÝDEN. Během těchto dní si děti vyzkoušely vyučování v pyžamech, kostýmech, oblečení opačného pohlaví a žluté barvě. Čtvrteční den se nesl v duchu zákazu školních tašek - děti si měly přinést školní potřeby v čemkoli jiném než ve své obvyklé tašce/batohu/aktovce. Očekávali jsme mnohé, ale i přesto nás děti mile překvapily svými originálními nápady, jak se této výzvy zhostit. K vidění byly např. dětské tatrovky, přepravky na zvířata, taburet, kufr na nářadí, kočárek na panenku a spoustu dalšího.

Děkujeme všem žákům za týden plný legrace a kreativity! Účast byla během celého týdne ve všech třídách obrovská, a to včetně skvělých paní učitelek a paní asistentek ♥.

Mezi nejvice zapojené třídy se zařadily 2.A, 3.A, 2.B. JSTE SKVĚLÍ!

OBJEKT MONITOROVÁN