foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 20 květen 2024 12:24

Cyklojízda 25. 6. 2024

Napsal(a)

ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín již tradičně pořádá velmi oblíbenou cyklojízdu spojenou s projekty „Ekologie dopravy“ a „Zdravá škola“. Společná cyklojízda žáků ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín proběhne ve spolupráci s Městskou policií Děčín a Policií ČR. Letošní trasa povede opět na cyklostezku směrem na Ústí nad Labem. Ve Velkém Březně je naplánován odpočinek, občerstvení a krátká beseda o cyklostezkách v okolí města Děčín, bezpečné jízdě na kole a zdravém způsobu života. Následovat bude pokračování cyklojízdy zpět do školy.

I letos jsou pro děti připraveny dresy jako odměna za účast v cyklojízdě.
Přečtěno: 144 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace