foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pátek, 03 květen 2024 09:45

Výlet na Bohemku se vydařil na jedničku s klokanem!!!

Napsal(a)

V neděli 28. dubna jsme navštívili v počtu 57 účastníků z naší školy prvoligové utkání Bohemka Pardubice v pražském Ďolíčku. Tentokrát nám vše vyšlo asi nejlépe, jak mohlo. Příjezd klubového autobusu s hráči, u kterého jsme byli, vítězství Bohemky, vítězný gól na branku, u které jsme seděli, fotky s Toníčkem Panenkou (samozřejmě i podpisy), fotky s hráči po zápase, prostě neskutečná zelenobílá krása!!!

Přečtěno: 127 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace