foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 29 duben 2024 20:01

Volejbalový turnaj

Napsal(a)

Okrskové kolo ve volejbalu mělo i tento rok naše zástupce. Chlapci z 9. tříd se zúčastnili turnaje v Děčíně na ZŠ Březová. Ze skupiny naše družstvo ve složení Honza Sobíšek, Saša Lažanský, Jonáš Horák, Kuba Drmla, Filip Kučera, Kryštof Kotek a Vojta Bok postoupilo z prvního místa, v semifinále však byli poraženi. Ve finálovém zápasu následně zvítězili a obsadili zasloužené 3. místo. Výkony všech chlapců na turnaji byly velmi vyrovnané a atmosféra přátelská. Klukům děkujeme za reprezentaci.

Přečtěno: 60 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace