foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 28 duben 2024 19:38

Šesté třídy v Českém ráji

Napsal(a)

20240418 140742

V polovině dubna strávily šesté třídy tři dny v Českém ráji.

Počasí bylo spíše zimní, než jarní, i přes to jsme toho stihli hodně zažít. Navlečení v zimních bundách jsme navštívili skalní město Drábovna, zvenku si prohlédli hrad Frýdštejn a zdolali rozhlednu Kopanina. Kromě objevování krás naší země jsme si zahráli spoustu různých her včetně lukostřelby a střílení na laserové střelnici. Na konec našeho pobytu jsme se vzdělávali v Domě přírody Českého ráje pomocí interaktivního programu. 

Už teď se těšíme, kam spolu vyrazíme příště!

Přečtěno: 72 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace