pondělí, 22 duben 2024 07:26

Cermat camp

Přijímací zkoušky čekaly za rohem, a proto naše ZŠ Dr. Miroslava Tyrše pořádala pro žáky 9. ročníků Cermat camp. Cílem tohoto pobytu bylo načerpat síly v krásném prostředí Krušných hor a blíže prozkoumat nástrahy českého jazyka a matematiky.

Výjezd 9. tříd se konal v termínu od 2. 4. do 5. 4. 2024 v Horském areálu Lesná v Boleboři. V programu jsme si našli čas i na sportovní zážitky. Pobyt proběhl v příjemné atmosféře, ba i počasí se nakonec trochu umoudřilo a mohli jsme si malinko užít slunečních paprsků. Jeden den jsme si vyzkoušeli i test nanečisto, který nám dal pořádně zabrat, ale nastínil nám, jak to bude vypadat v den přijímacích zkoušek.

Na konci týdne jsme byli všichni vyčerpaní, protože jsme odevzdali maximum. Aktuálně již mají žáci přijímací zkoušky za sebou.

Držíme palce, aby vše dopadlo podle představ.

Odkaz na fotogalerii: