foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 19 prosinec 2023 08:43

Návštěva knihovny

Napsal(a)

V minulém týdnu se vydali prvňáčci do knihovny. Cílem návštěvy bylo seznámení s její činností. Vyslechli si krátké povídání o knihách a některé si i představili a prohlédli. Prošli si dětské oddělení a vyšli i na střechu knihovny, kde se rozhlédli z výšky po okolí. Snad až už budou umět číst, se některé děti stanou pravidelnými návštěvníky knihovny.

Přečtěno: 84 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace