foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 27 listopad 2023 09:58

Šachové turnaje

Napsal(a)

V říjnu proběhlo školní kolo  a 7. 11. 2023 okresní kolo Šachového turnaje.

Turnaj ve Varnsdorfu byl velmi náročný a děti si vyzkoušely hru proti silnějším soupeřům. Žáci druhého stupně (Jakub Drmla, Filip Kučera, Monika Koldová a Jaromír Kanich) se odvážně drželi, ale na stupně vítězů v turnaji družstev nedosáhli. Mladší žáci se zúčastnili z 1. stupně jako jediní, a tak získali pohár a medaile. Tým byl složen z žáků Viktor Kratochvíl, Vratislav Zíval, Vilém Kirsch a Klára Medková. Pořadatelé pro mladší žáky uspořádali samostatný turnaj, který si děti moc užily. Za účast v turnaji všem moc děkuji, zároveň moc děkuji i rodičům zúčastněných dětí za důvěru a veškerou poskytnutou pomoc.

Přečtěno: 93 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace