foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 24 květen 2023 09:04

Exkurze - Praha - 9. A

Napsal(a)

V úterý 23. května vyjela 9. A za poznáním do Prahy.

Využili jsme bohatých znalostí paní učitelky Plechaté a prošli společně velkou část Královské cesty. Z Malostranského náměstí jsme se dostali do budovy Parlamentu ČR, kde se netradiční prohlídky zhostil pan poslanec Jaroslav Foldyna, Bertův dědeček. Děti si vyzkoušely, jak se sedí vládě při interpelacích v parlamentu a p. Foldyna nás vzal také do proslulé poslanecké kantýny na kolu. Během prohlídky jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o chodu parlamentu. Exkurze se vydařila a do Prahy se děti rády vrátí.

Přečtěno: 225 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace