foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2661
pondělí, 06 březen 2023 13:26

Lyžařský kurz

Napsal(a)

Kdo by neměl rád zimní sporty? V termínu od 25.2. do 4.3.2023 se žáci 7.-9. ročníků účastnili lyžařského kurzu v lyžařském areálu Černá Hora, během kterého byla navázána mnohá nová přátelství. Ti žáci, kteří stáli na lyžích či na snowboardech poprvé udělali neuvěřitelný pokrok a ve druhé polovině kurzu si již zajezdili na všech typech vleků a červených sjezdovek. Díky, pane učiteli Kroupo. Méně zkušení lyžaři se báječně rozjezdili a zlepšili si techniku lyžování díky paní učitelce L. Novákové a zkušení lyžaři předvedli své umění a dále se zdokonalili ve své jízdě zásluhou paní učitelky Holešovské. Snowboarďáci utvořili díky paní učitelce Plíškové vlastní skupinu. Sněhové podmínky i počasí jsme měli „na objednávku“ – po prvních dnech sněžení nás zbytek pobytu hřálo sluníčko a nad hlavami zářila modrá obloha. Nechyběl ani pěší výšlap na Černou horu, pytlovačka a společný závěrečný rozlučkový večer. Speciální díky paní učitelce Holešovské za skvělou organizaci celé akce.

Přečtěno: 303 x

Galerie Obrázků

{gallery}2661{/gallery}

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace