zapis skola

pondělí, 12 září 2022 11:08

Dary pro Dětský domov v Tisé

Vážení rodiče, prarodiče, kolegové, děti, jistě si vzpomínáte na akci, kterou jsme s naší školou před 4 měsíci pořádali s názvem "Zdraví pro Elí". Věnovali jste nám spousty krásných věcí do našeho dobročinného bazárku. Vybralo se přes 22.000 Kč. Eliška své léky, kosmetiku i poukaz dostala v červnu, viz stánky naší školy (lhttps://www.zsvrch.cz/index.php/item/2495-zdravi-pro-eli) nebo Děčínský deník.  Stále nám však zbylo dost věcí, hraček, krásných knížek, DVD pohádek a bot. Přemýšlela jsem, co s nimi dál?

Oslovila Dětský domov v Tisé, zda-li něco pro své svěřence nepotřebují. Zde se můžete sami podívat, jak velkou radost Vaše darované věci z dobročinné sbírky udělaly malým dětem a pomohly dál. Fotky jsou pořízeny se souhlasem hlavního vychovatele pana Šikuly. DĚKUJI, ta radost dětí, výkřiky plné citoslivců a údivu, stály za to. Určitě zase něco vymyslíme. Ale bez Vás a pomoci nás všech by nešlo něco tak krásného zorganizovat. Děkuji Vám všem.

Monika Dvořáková