foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 25 červen 2013 02:00

Projekt "InformACE bez legrACE"

Napsal(a)

Místo realizace: Ústecký kraj

Období realizace projektu: 1. 1. 2013 – 31. 12. 2014

Cíle projektu:

Hlavním cílem projektu je vytvoření sítě a následná odborná i metodická podpora sítě spolupracujících kariérových a výchovných poradců na základních školách a zaměstnavatelů v Ústeckém kraji.

 

Cílové skupiny:

Primární cílovou skupinou projektu jsou žáci základních škol 2. stupně, které čeká rozhodování o dalším studijním, resp. profesním směřování. Do projektu je zapojeno 800 žáků z 20 základních škol působících v Ústeckém kraji. Žáci jsou do projektu zapojování přímo v rámci svých škol prostřednictvím výchovných poradců.

Hlavní aktivity projektu tvoří:

  • tvorba a přímá podpora práce aktivní sítě kariérových / výchovných poradců a zaměstnavatelů
  • přímá práce se žáky základních škol s cílem zlepšit jejich informovanost v oblasti plánování svého budoucího profesního a kariérního směřování, projektové dny na školách a práce s nově vytvořenou interaktivní hrou „Naše firma“, která bude základem pro realizaci soutěže mezi třídními kolektivy žáků)
  • vytvoření Metodiky spolupráce základních škol a zaměstnavatelů
  • bezplatné kariérové poradenství prostřednictvím Kariérové poradny http://aceducation.cz/karierova-poradna/
  • přenos zkušeností se zahraničí prostřednictvím realizace tzv. zahraničních stáží kariérových/výchovných poradců, v jejichž rámci budou tito moci nahlédnout ustálené dobré praxe používané v procesech kariérního poradenství v jiných zemích EU
Přečtěno: 1819 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace