foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
sobota, 13 červen 2015 02:00

První pomoc aneb Učíme se vzájemně

Napsal(a)

O tom, že škola je institucí, kde jsou žáci vzděláváni, víme všichni. Většinou jsou však vyučujícími pedagogové.

Proč však nevyužít schopností a vědomostí našich výherců v soutěži Mladý záchranář, aby získané dovednosti předali svým spolužákům? Díky paní učitelce Svobodové tak žákyně Lucie Kurusová a Tereza Kopejsková instruovali své spolužáky z 9.A. Žáci využili slunečného dne a krásné přírodní učebny na zahradě školy, aby si vyzkoušeli, jak ošetřit zranění či oživit člověka v bezvědomí. Jako pomůcku využívali resuscitační figurínu získanou z projektu Sedmikráska.

Přečtěno: 1851 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace