foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
čtvrtek, 16 duben 2015 02:00

Sportovní výcvik aneb Šesťáci v Krušných horách

Napsal(a)

Ve dnech 13. a 14. 4. 2015 se 18 žáků ze 6.B a 7 žáků z 6.A zúčastnilo v rámci projektu Sedmikráska sportovního výcviku v areálu Klíny v Krušných horách.

Po vydatné snídani jsme se vydali po horském hřebeni ke středisku Horské služby. Zde jsme si změřili tep, vyzkoušeli přenášení zraněného ve speciální matraci či si odnesli na památku záznam naší srdeční činnosti. Odpoledne jsme si vyzkoušeli pohyb s těhotenským břichem nebo ve stařeckém krunýři. Následovalo lezení po horolezecké stěně a večer výroba krušnohorských dřevěných hraček. Před spaním jsme si ještě několikrát vyběhli sjezdovku a pak se nám úžasně spalo. Druhý den jsme dopoledne navštívili ekofarmu, kde jsme se dozvěděli informace o zpracování a využití ovčí vlny. Nakrmili jsme si ovce a pohladili koně. Odpoledne jsme se utkali v místní tělocvičně v míčových hrách a na závěr jsme si to rozdali v minigolfu. Večer jsme se jen neradi rozloučili s personálem, který nám v hotelu Emeran zpříjemňoval pobyt a zdravě nás živil.

 

 

Přečtěno: 1811 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace