foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
čtvrtek, 19 březen 2015 01:00

Pražské putování aneb Od království k republice

Napsal(a)

Krásný jarní den žáci 6.A a 6.B využili k putování po Královské stezce v Praze.

Cestou od Prašné brány jsme procházeli malebná historická zákoutí Prahy a vzpomínali na doby, kdy tudy projížděli čeští králové, táhla cizí vojska. Z temných koutů nám šeptala pražská strašidla své příběhy a na Karlově mostě většina z nás poprosila sv. Jana Nepomuckého o splnění tajného přání. V Hrzáňském paláci jsme postoupili do 20. století a prostřednictvím výstavy Můj stát jsme si připomněli historii a podobu státních symbolů. Výlet se vydařil, proto se budeme těšit na další návštěvu Prahy.
Další fotografie naleznete ve fotogalerii pod názvem Můj stát.

Přečtěno: 900 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace