foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
čtvrtek, 19 březen 2015 01:00

První pomoc od Sedmikrásky

Napsal(a)

Ve čtvrtek 19. 3. k nám v rámci projektu Sedmikráska zamířili žáci z VOŠ a SZŠ v Ústí nad Labem společně s lektorkou.

Tito mladí záchranáři prakticky učili naše žáky z 8.B, 7.A a 7.B, jak správně poskytnout první pomoc. Připomněli si telefonní čísla záchranné služby, nacvičovali správnou komunikaci s operátorkou při ohlášení úrazu, komunikaci se zraněným. Ošetřovali povrchové rány, zlomeniny i spáleniny. Nejnáročnější byl nácvik resuscitace na figuríně. Řada žáků se při masaži srdce rozhodně nenechala zahanbit. Navíc díky darované resuscitační figuríně a obvazovému materiálu, si budou moci žáci své dovednosti kdykoli oživit.

Přečtěno: 1564 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace