foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
pátek, 27 březen 2015 01:00

Revolution train

Napsal(a)

V pondělí 23. 3. v rámci projektu Sedmikráska navštívili žáci 7.A a 8.A v pražských Dejvicích Revolution train.

Revolution train neboli Obrněný vlak představuje revoluční program zaměřený na protidrogovou prevenci.  V jednotlivých vagónech vlaku žáci prostřednictvím příběhu vstupují do světa drog. Přízrak mrtvého feťáka je provází vlastním životním osudem drogově závislého. Kromě videoprodukce mohou žáci navštívit bar, vyšetřovací místnost, vězeňskou celu či feťácké doupě. Přítomnost v těchto prostředí okoušejí prostřednictvím všech smyslů – zrakem, hmatem, čichem, sluchem i chutí. Interiér kinosálů je laděn do podoby útrob lidského těla, které se mění společně s příběhem od zdravých až po zničené tkáně. Jako zpětná vazba slouží anonymní dotazníky, v kterých se žáci svěřují s vlastními zkušenosti s drogami a reagují na děj příběhu. Protože se nám program líbil a rádi bychom ho nabídli nejen třídním kolektivům, ale také rodičům žáků, uvádím odkaz na webové stránky projektu - http://www.revolutiontrain.cz/  Projekt Sedmikráska razí zdravý životní styl, proto si žáci na závěr programu pochutnali na zdravé svačině.

Přečtěno: 1759 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace