foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
pátek, 27 březen 2015 01:00

Netradiční cesta Prahou

Napsal(a)

Ve čtvrtek 19. března jsme již poněkolikáté zavítali do naší Matičky měst. Tentokrát se cílem naší cesty stala společnost Coca Cola Hellenic sídlící v Kyjích, a to od roku 1991.

Tato společnost vyrábí, prodává a distribuuje široké portfolio nealkoholických nápojů, nejen v České republice, ale taktéž na Slovensku. Coca Cola pro nás připravila program, v němž jsme měli možnost se seznámit s historií samotného nápoje, výrobní společností, ale také s každodenní praxí nahlédnutím do procesu výroby, kontroly a skladování tisíců a tisíců nápojů. Nejvíce jsme si užili ochranných obleků, v nichž jsme procházeli výrobními halami, a bezplatnou nabídku jakýchkoli nápojů J Poté, co jsme se tak příjemně občerstvili, jsme v centru Prahy navštívili Evropský dům, v němž nám byla představena historie vzniku Evropské unie, možnost využití studentských výměnných pobytů aj. Neopomněli jsme projít Václavským náměstím, kde se konaly tradiční velikonoční trhy.
Den se zadařil, spokojeni a bohatší o další zážitky jsme se vrátili večer domů.

Přečtěno: 1914 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace