foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 16 prosinec 2019 09:32

Dotazníkové šetření - jídelna

Napsal(a)

V říjnu bylo provedeno dotazníkové šetření s cílem zjisit, jak žáci vnímají školní jídelnu.

Na základě zájmu Unie rodičů jsme provedli jednoduché dotazníkové šetření o školní jídelně.  Žáci 9.A oslovili své spolužáky přímo v jídelně po obědě. Z průzkumu vyplynulo, že žákům v jídelně většinou chutná a rádi si vezmou salát, ovoce či jogurt. Naopak většina žáků 2.stupně si nebere polévku. Za pomoc s šetřením děkujeme zejéma třídě 9.A a kolegyni A. Valtové. Podrobnější informace jsou obsaženy v přiloženém souboru.

Přečtěno: 896 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace