foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 10 prosinec 2019 09:39

MAtematická SOutěž - MASO

Napsal(a)

V listopadu proběhla na děčínském gymnásiu Matematická soutěž (MASO).

  Jednalo se o týmovou matematickou soutěž. Žáci napříč ročníky řešili příklady a pohybovali se po mapě, čímž získávali body. Celkem jsme vyslali dva týmy - Frustrovaní Spiklenci skončili na 187. místě a Náhradníci byli 217. Výsledky (bodování a úspěšnost v řešení úloh) jsou vidět na webových stránkách : https://cesta-kolem-sveta.herokuapp.com/maso26/vysledky . Celková koncepce soutěže je velmi zajímavá. Účastníkům děkujeme za reprezentaci školy.

Přečtěno: 814 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace