foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 17 září 2019 11:07

Adrenalin Challenge Kids for Schools

Napsal(a)

V sobotu 14.9.2019 proběhl na Smetanově nábřeží závod v adrenalinových disciplínách - Adrenalin Challenge Kids for Schools.

Žáci museli zdolat překážkovou dráhu, slanit z mostu, překonat vysokou síť mezi stromy a přebalancovat náhon po slack-lině. Všechny děti se zpočátku některých disciplín obávaly. Během závodu však všichni překonali svůj strach a závod si patřičně užili. Tým ve složení Veronika Picková a Tomáš Šindelář (6. ročník), Anežka Nováková a Matyáš Bartoš (7. ročník), Viktorie Budianu a Arnošt Seifert (8. ročník) nám v přátelské atmosféře závodu získal pohár. Moc gratulujeme!

Přečtěno: 1162 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace