foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 07 březen 2019 12:54

Zeměpisná olympiáda

Napsal(a)

Dne 26.2.2019 proběhla zeměpisná olympiáda. Za školu bojovali Vojtěch Duda za 6.A, Lukáš Bulva ze 7.B, Jan Bok z 9.B.

Kategorie A (6. třídy) měla vzhledem k věku nejtěžší postavení. Zároveň jsme jako porotci soutěžní test kritizovali - vzhledem k jeho velké časové náročnosti a ne zcela dobře zvolenému obsahu. Vojta se však snažil a školu reprezentoval dobře. V kategorii B (7.r.) a C (8. a 9. r.) práce odpovídaly učivu i schopnostem nadaných žáků. V kategorii C byla velká konkurence a mezi Honzovým 9. místem a 1. místem byl rozdíl jen 10 bodů (1 větší cvičení). Největší úspěch zaznamenal Lukáš, který skončil na krásném 2. místě a měl by tak postoupit do krajského kola. Gratulujeme!

 

Přečtěno: 1652 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace