foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 13 prosinec 2018 18:43

Exkurze na SZŠ Děčín - 9.A

Napsal(a)

Dne 7. 12. 2018 byli žáci 9.A na exkurzi na SZŠ Děčín. Exkurze byla velmi pěkně připravená a žáci si dobře zopakovali své znalosti ze zdravovědy a první pomoci.

Po příchodu na SŠ byli žáci rozděleni do skupin a postupně navštívili 4 stanoviště připravená na SZŠ. Na prvním stanovišti jsme si změřili různé parametry lidského těla – BMI, tělesný tlak, tuk v těle a tep. Druhé stanoviště, první pomoc, ukázalo velmi dobrou znalost žáků v oblasti první pomoci a velkou schopnost dát správně i srdeční masáž. O to se jistě zasloužila naše paní asistentka - Monika Dvořáková, která vede kroužek první pomoci u nás na škole. Na třetím stanovišti jsme si vyslechli krátkou přednášku a diskutovali jsme o tabáku a tabákových závislostech. Na posledním stanovišti si žáci ověřili své znalosti v rámci krátkého on-line testu. Bylo pěkné vidět, že většina žáků dopadla poměrně dobře. Akce byla perfektně zorganizovaná a velmi přínosná.

Přečtěno: 1493 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace