foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 20 červen 2018 22:56

Kroužek - rozvoj matematického a technického nadání

Napsal(a)

V rámci projektu zajišťujícího implementaci inkluzivního vzdělávání probíhal celý rok kroužek zaměřený na rozvoj matematického a technického nadání.

V první půlce roku jsme se zaměřili zejména na rozvoj logických a matematických dovedností. V rámci kroužku se řešily otázky z IQ testů, příklady z matematické olympiády, Pythagoriády a dalších soutěží.

Ve druhém pololetí bylo více času na aktivní tvorbu – děti si mohly sestavit modely letadel a vyzkoušet si dovednosti s elektronickou stavebnicí Boffin. Děti mohly sestavovat různě blikající, zvučící a hučící obvody. Vrcholným kouskem pak bylo rozhýbání robota.

Přečtěno: 1525 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace