foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 06 květen 2018 20:11

Přírodovědné soutěže

Napsal(a)

Informace o přírodovědných soutěžích

Dne 24.1.2018 se konalo okresní kolo v Matematické olympiádě pro žáky 5. a 9. ročníků. Z 9. ročníků se letos bohužel nezúčastnil nikdo, 5. ročníky reprezentoval Čenda Dunovský, který se umístil přibližně uprostřed tabulky na pěkném 19. místě.

Dne 20.2.2018 se konalo okresní kolo v Zeměpisné olympiádě. Školu reprezentovali Lukáš Bulva, Nguyen Quoc Manh a Daniel Plecitý, který dosáhl nejlepšího výsledu – získal pěkné 7. místo.

Dne 17.4.2018 se konalo okresní kolo v Matematické olympiádě pro žáky 6, 7. a 8. ročníků. Z 6. ročníků se letos zúčastnil Filip Zajíček, který získal krásné 3. místo, 7. ročníky reprezentovala Nguyen Thuy, která se umístila na pěkném 11. místě a za 8. ročníky Klára Tupcová, Daniel Bojčev a Eliška Seilerová, která se také umístila na stupni vítězů – získala 3. místo. Eliška se tak stává nejproduktivnější žákyní v přírodovědných soutěžích, protože mimo matematiky zvítězila i ve fyzikální olympiádě.

Všem dětem za reprezentaci školy děkujeme a vítězům gratulujeme!

V přiložených souborech si pak všichni můžete zadání matematické olympiády pro 6. – 8. ročníky stáhnout, stejně tak i zadání školního kola Pythagoriády.

Přečtěno: 1403 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace