foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 04 leden 2018 18:06

Výlet 8.A - Dolský mlýn

Napsal(a)

V pátek 22. prosince se osmáci vydali na předvánoční výlet, aby poznali krásy přírody v okolí Děčína.

 Výlet jsme zahájili v Jetřichovicích, odkud jsme se společně vydali podél Jetřichovické Bělé a Kamenice k Dolskému mlýnu. Předvánoční atmosféru podpořilo mlhavé počasí a dostatek sněhu. V krásném prostředí u Dolského mlýna jsme společně přírodními ozdobami zkrášlili stromečky, zazpívali jsme si koledy a zbavili jsme se negativní energie prostřednictvím mandal. Celkově se nám výlet i koulovačka vydařily.

Přečtěno: 1575 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace