foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 28 září 2017 19:39

Výlet 8.A - Pravčická brána

Napsal(a)

Ve středu 27. září se osmáci vydali na turistický výlet, aby poznali krásy přírody v okolí Děčína.

Výlet jsme zahájili ve Hřensku pod Pravčickou branou, odkud jsme se společně vydali vzhůru k jedinečné a ve střední Evropě největší pískovcové skalní bráně. Na lavičkách pod Pravčickou branou jsme si odpočinuli a dali svačinku. Babí léto nám dopřálo sluníčka, takže i další cesta na Mezní Louku ubíhala v příjemné, uvolněné atmosféře.  Těsně před Mezní Loukou jsme si společně prošli Rysí stezku, která děti zábavnou formou seznámila s tím, co v NP České Švýcarsko roste a žije. Celkově se nám výlet vydařil a opět jsme se naučili i něco nového.

Přečtěno: 1432 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace